Φόρουμ
Αυγούστου 18, 2019, 05:26:52 pm *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης - Εαν βρίσκεστε σε κοινόχρηστο computer μην επιλέγετε -χωρίς όριο-!!
Νέα: Παρακαλείται όποιος έχει σχέση με τον Πολιτιστικό αυτή τη στιγμη (ή θα ήθελε να τον αναλάβει να επικοινωνήσει με τον διαχειριστή (laodimos))

Αρχικη   Βοηθεια Αναζητηση Ημερολογιο CHAT Συνδεση Εγγραφη  
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ένα μεγάλο Hi5 σε όλους σας παιδιά : )  (Αναγνώστηκε 2878 φορές)
Spefiarie
Ψαράκι
*

Καρμα: +0/-0
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

[url=http://www.facebook.com/pages/Free-Poker-Money/303175313084844]Free Poker Money[/url]

Προφίλ WWW
« στις: Ιανουαρίου 21, 2012, 07:32:46 am »

Γεια allright πάντα τους φίλους ; τώρα αυτό είναι το 1ο νήμα μου σε αυτό το φόρουμ , όμορφο μέρος που έχετε εδώ .
Ας ξεκινήσουμε την παρουσίασή μου , το όνομά μου είναι ο Andrew , γεννήθηκα στην Γλασκώβη , τώρα παίρνω ένα εξάμηνο σε μια άλλη χώρα τώρα στα Μαθηματικά , ώστε να μπορώ να πάρω την αποφοίτησή μου .
Μου αρέσει το κολύμπι , καθώς και στον ύπνο lol , και εγώ επίσης να διαδραματίσουν πολύ Μούσα , μεγαλύτερη δικαίωμά μου Hobbie τώρα είναι να παίζετε online πόκερ , όπως πολλοί από σας ... φαντάζομαι .... αλλά και επιτραπέζια παιχνίδια .
Ο κύριος λόγος που υπέγραψα επάνω εδώ για να βρείτε ιδέες για το δικό του συμβούλιο μου Free Poker Money ... Δεν μπορείς να κατηγορήσει εμένα να σας προκαλέσουν παιδιά έχουν πολύ ενδιαφέρουσες συζητήσεις εδώ , αλλά πραγματικά θα συμμετάσχουν activatly σε όλα τα νήματα στο φόρουμ !!!!!
Θα πρέπει επίσης να ζητήσω συγγνώμη για τα αγγλικά μου δεν είναι ο μόνος τρόπος για να πάρω να μιλήσω μαζί σας ....
Και για σήμερα είναι το μόνο που μπορώ να δημοσιεύσετε , να προκαλέσει έχουν μια θέση εργασίας με βάρδιες και έτσι έχω να spleep λίγο .............. Ακριβώς hopping απολαύσατε ολοκαίνουργια θέση μου .
Με Αντίο σε όλους σας , Αντίο , και από τον τρόπο Ευτυχισμένο το Νέο Έτος ....
Καταγράφηκε

Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: