Φόρουμ
Ιουλίου 18, 2018, 10:35:31 am *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης - Εαν βρίσκεστε σε κοινόχρηστο computer μην επιλέγετε -χωρίς όριο-!!
Νέα: Παρακαλείται όποιος έχει σχέση με τον Πολιτιστικό αυτή τη στιγμη (ή θα ήθελε να τον αναλάβει να επικοινωνήσει με τον διαχειριστή (laodimos))

Αρχικη   Βοηθεια Αναζητηση Ημερολογιο CHAT Συνδεση Εγγραφη  
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Δεν ΕΙΜΑΙ φιλόζωη.  (Αναγνώστηκε 15625 φορές)
Koutsh Maria
Διαχειριστής
Ριζωμένος

Καρμα: +18/-13
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Μαΐου 09, 2007, 12:32:58 pm »

Νομίζω κατάλαβα τι λες. Είναι κάπως 4πλάσιες+ από κανονική μύγα, μακρουλές σε μέγεθος και έχουν πράσινα μάτια όπως είπες. Αυτές είναι μύγες που τσιμπάνε τα άλογα. Αλλά όπου βρούνε άνθρωπο δεν τον αφήνουν σε ησυχία... Και άμα σε δαγκώσουν δεν ξεκολλάνε! Και φυσικά αφήνουν ένα γενναίο σημάδι-πρήξιμο στο σημείο που σε τσίμπησαν
Καταγράφηκε

Ένα απέραντο γιατί, γεμάτο τίποτα.
laodimos
Διαχειριστής
Ριζωμένος

Καρμα: +20/-7

Μήν κοιμάσαι στα χαλάσματα..

Προφίλ WWW
« Απάντηση #16 στις: Μαΐου 09, 2007, 01:49:52 pm »

Αυτές ακριβώς εννοώ! Πάντως οι αραχνές είναι πολύ δύσκολο να σε τσιμπήσουν και μάλιστα να πάθεις κάτι απο αυτό, όσο τερατώδεις και εαν φαίνονται.
Καταγράφηκε

Όσο το τίποτα εορτάζει θα πενθεί το κάτι Reality Overdose
Koutsh Maria
Διαχειριστής
Ριζωμένος

Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μαΐου 09, 2007, 02:29:47 pm »

Nαι το ξέρω... Αλλά δεν τις μπορώ... ΔΕΝ ΤΙΣ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ. Στην Ελλάδα υπάρχουν μόνο 3 είδη από δηλητηριώδεις αράχνες. Και ένα εισαγωγής από Αφρική στην Κρήτη. Και γενικά έχουν σημειωθεί ελάχιστοι θάνατοι.

Βασικά δεν θέλω να υπάρχει καμία μέσα στον χώρο που ζω. Φυσιολογικού μεγέθους εντάξει δεν πειράζει. Αλλά τέτοιων διαστάσεων όπως στην photo ΟΧΙ. Φαντάσου να κοιμάσαι και να σου έρθει πάνω σου! το είχα πάθει αυτό με μια πολύ μικρότερη από αυτό στην photo πριν κάτι χρόνια...
Καταγράφηκε

Koutsh Maria
Διαχειριστής
Ριζωμένος

Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιουνίου 05, 2007, 11:48:50 pm »

Να και ένα ζωάκι με  wireless. Έχει δυνατότητα επικοινωνίας με τους όμοιους του σε μεγάλες αποστάσεις.  Grin Grin Grin Ίσως να επικοινωνεί και με εξωγήινους!
Τώρα το έβγαλα photo. Έχει αράξει στο μπαλκόνι μου.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 06, 2007, 02:26:36 am από Koutsh Maria » Καταγράφηκε

laodimos
Διαχειριστής
Ριζωμένος

Καρμα: +20/-7

Μήν κοιμάσαι στα χαλάσματα..

Προφίλ WWW
« Απάντηση #19 στις: Ιουνίου 07, 2007, 12:00:52 am »

Κορίτσι μου αυτό δεν είναι wireless !!! Είναι αστροδιαγαλαξιακοί δέκτες κενού. Δεν το ρωτάς απο ποιο σύμπαν ήρθε και ποια μαύρη τρύπα χρησιμοποίησε;

Καταγράφηκε

Όσο το τίποτα εορτάζει θα πενθεί το κάτι Reality Overdose
Koutsh Maria
Διαχειριστής
Ριζωμένος

Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Αυγούστου 18, 2007, 05:32:04 pm »

Θα παραθέσω ακόμα μια photo με κάτι τρελοσφίγγες. Άνοιξαν γεώτρηση σε ένα αχλάδι…
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: