Φόρουμ
Σεπτεμβρίου 20, 2017, 06:33:28 pm *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης - Εαν βρίσκεστε σε κοινόχρηστο computer μην επιλέγετε -χωρίς όριο-!!
Νέα: Παρακαλείται όποιος έχει σχέση με τον Πολιτιστικό αυτή τη στιγμη (ή θα ήθελε να τον αναλάβει να επικοινωνήσει με τον διαχειριστή (laodimos))

Αρχικη   Βοηθεια Αναζητηση Ημερολογιο CHAT Συνδεση Εγγραφη  
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Παω στην Ξάνθη,όποιος θέλει έρχεται  (Αναγνώστηκε 3998 φορές)
navis
Global Moderator
Ριζωμένος

Καρμα: +39/-11
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

.

Προφίλ
« στις: Οκτωβρίου 24, 2007, 09:53:16 am »

Το Σάββατο 3 και την Κυριακή 4 Οκτωβρίου γίνεται στον Λειβαδίτη (βουνό πάνω απο την Ξάνθη) Πανελλήνια Φθινοπωρινή συνάντηση Μανιταρόφιλων. Θα γίνει μάζεμα μανιταριών και σεμινάριο. Σκέφτομαι να πάω με αμάξι αλλα δεν έχω παρέα. Οποιος ενδιαφέρεται για το Θέμα μπορεί να έρθει μαζί μου και να μοιραστούμε τις βενζίνες.

Διανυκτέρευση θα γίνει στο καταφύγιο του λειβαδίτη (είναι 10 ή 20ε περίπου)

Επίσης αν θέλει κάποιος απλώς να πάει Σαλονίκη,Ξάνθη η οπουδήποτε στη διαδρομή μέχρι Ξάνθη και βάζει κανα φράγκο για βενζίνα είναι ευπρόσδεκτος.

Θα ξεκινήσω απο Λαμία πολύ νωρίς το πρωί (κατα τις 11 πρέπει να έχω φτάσει Ξάνθη)
Κυριακή μεσημέρι ή απόγευμα θα ξεκινήσω για επιστροφή στη Λαμία.
Καταγράφηκε
Koutsh Maria
Διαχειριστής
Ριζωμένος

Καρμα: +18/-13

Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 27, 2007, 03:26:56 pm »

Hello Navis.
Σου έχω ένα δωράκι σχετικό με το ταξίδι σου. Είχα σήμερα μια περιπλάνηση στην φύση και τράβηξα κάποιες φωτογραφίες με το θέμα του ταξιδιού σου. Τις ανεβάζω δυστυχώς με κομμένη ποιότητα (αλλά και πάλι μια χαρά φαίνονται) για να μην είναι πολλά mb… Και πάλι φυσικά η dsl επιβάλετε γιατί με dial up θα θέλει τουλάχιστον κανά 30λεπτο.
Δεν έχω ιδέα αν είναι δηλητηριώδη τα μανιτάρια που ανεβάζω. Περιμένω την άποψη σου. Απ’ όσο βέβαια μπορείς να καταλάβεις.
Α και κάτι άσχετο. Υπάρχει κανένα καλό ελληνικό μανιταροσιτε?

http://rapidshare.com/files/65545545/manitaroudia.rar.html

ΥΓ: Δεν έχω σκοπώ να μαζέψω να φάω… Μ@λ..α να πάω από τα «συγκεκριμένα» μανιτάρια!

Καταγράφηκε

Ένα απέραντο γιατί, γεμάτο τίποτα.
navis
Global Moderator
Ριζωμένος

Καρμα: +39/-11

.

Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Οκτωβρίου 31, 2007, 08:26:47 am »

...Αυτός που μου έστειλε μαιλ παρακαλείται να το ξαναστείλει (στα προσωπικά, όχι στο μαιλ μου) γιατί έχω κάποιο πρόβλημα με τον κώδικα και δεν μπορώ να το διαβάσω.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: