Φόρουμ
Σεπτεμβρίου 23, 2017, 07:59:04 pm *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης - Εαν βρίσκεστε σε κοινόχρηστο computer μην επιλέγετε -χωρίς όριο-!!
Νέα: Παρακαλείται όποιος έχει σχέση με τον Πολιτιστικό αυτή τη στιγμη (ή θα ήθελε να τον αναλάβει να επικοινωνήσει με τον διαχειριστή (laodimos))

Αρχικη   Βοηθεια Αναζητηση Ημερολογιο CHAT Συνδεση Εγγραφη  
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Η ιστορία μου ....  (Αναγνώστηκε 1261 φορές)
Spefiarie
Ψαράκι
*

Καρμα: +0/-0
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

[url=http://www.facebook.com/pages/Free-Poker-Money/303175313084844]Free Poker Money[/url]

Προφίλ WWW
« στις: Δεκεμβρίου 18, 2012, 11:12:14 pm »

Γεια σας το όνομά μου είναι Ana , φιλοφρονήσεις από το Ελσίνκι , έγραψα μια τέτοια δύσκολη τίτλο για να πάρει την προσοχή σας .............

Κάθε σχετικό περιεχόμενο , όπως αυτό θα πρέπει να αποτιμώνται , έτσι ώστε να μην χρειάζεται να με ευχαριστήσει ....

Έχω συμβάλει άρθρα σε πολλές σελίδες και είναι αυτό που κάνω αυτή τη στιγμή , lol ! Smiley Και αυτός ήταν ο κύριος λόγος που ήρθα εδώ στη σελίδα σας ... για να αναζητήσετε νέες ιδέες στο Facebook προφίλ μου , στο Gratis Poker Geld , Ελπίζω να μην με νοιάζει που έχει το link στο site μου, μπορώ να το διαγράψετε εάν υπάρχει ένα πρόβλημα ... απλά πες μου ....

Είμαι πολύ βρέθηκαν από κολύμπι , καθώς και τηλεοπτικές εκπομπές , και ακούω επίσης ένα πολύ n'Roses όπλα , νέα δικαίωμα Hobbie μου είναι τώρα το πόκερ , όπως και οι περισσότεροι από σας ... φαντάζομαι .... καθώς και επιτραπέζια παιχνίδια .

By the Way , γεννήθηκα Στην Ισπανία, από εκεί ξεκίνησε ceptical συμπεριφορά μου , ένα ψευδώνυμο μου που σχετίζονται με τα παιχνίδια καρτών ! ! Smiley

Πάντα ήθελα να κλείσω με τα θέματα μου κάτι τέτοιο , καθώς ο ένας ποιητής έχει πει " Με τέτοια τύχη θα κολλήσουν με το απόθεμα όταν συρρέουν σε σοκ "

Μόλις λίγο heads-up θα πρέπει να θέσει anothers κοινωνικών δικτύων εδώ κουμπιά , όπως το facebook , αυτό είναι ένα τέλειο εργαλείο για να ξεφύγουμε από το google πιγκουίνος 2,8, thas έχει κάνει τρελό webmasters , το Google είναι πάντα λένε να αναπτύξει goo Conten , αλλά ό, τι είναι ποιότητας στο Google :/ ;

Bye bye σε όλους , Τα λέμε αύριο
Καταγράφηκε

Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: